Praha

Malá Fürstenberská zahrada

„Chyťte Zahradníka!“
Region
Hlavní město Praha

Praha

Malá Fürstenberská zahrada

Šarmantní švihák Nick Carter, hezoučká Květuška i zločinecký génius s přezdívkou Zahradník – toť protagonisté jedné z nejoblíbenějších českých komedií Adéla ještě nevečeřela. Třeskutě vtipný snímek se natáčel i v Malé Fürstenberské zahradě v Praze.

Na terase Malé Fürstenberské zahrady hovořil baron von Kratzmar s hraběnkou Thunovou, které nenasytná masožravka Adéla snědla psa. Po schodech v zahradě pak Kratzmar, v podání výtečného Miloše Kopeckého, svižně unikl před detektivem Nickem Carterem na stříbrném podnosu. Naopak po schodech nahoru si vyběhli seriáloví Kamarádi, když se jednou vydali na návštěvu za parťačkou Gábinou.

Ve scéně na terase ve snímku Adéla ještě nevečeřela kameraman zachytil kouzelný pohled na starou Prahu s kostelem svatého Mikuláše. Stejně rozkošná bude i procházka pozdně rokokovou zahradou, kterou si opravdu užijete. Až se té krásy nabažíte, můžete to odsud vzít přímo na Pražský hrad.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace