Špindlerův mlýn

Bílý most

„Prosím vás, prosím vás pěkně, nevíte, kde je tady ozdravovna Radost?“
Region
Krkonoše a Podkrkonoší

Špindlerův mlýn

Bílý most

Homolkovi na horách, to je radost! Už přes čtyřicet let. Přesně tak dlouho baví třetí a zároveň poslední díl svérázné rodinné trilogie televizní diváky. Kde se natáčelo?

Po stopách hřmotné maminky, tatínka střízlíka, dvojčat i bodrých prarodičů se vydejte do Krkonoš! Konkrétně do Špindlerova Mlýna. Jednu ze zdejších městských dominant, Bílý most, přešli Homolkovi cestou za svým horským dobrodružstvím.

Bílý most se může stát výchozím bodem i vaší dobrodružné krkonošské výpravy. Začíná tu totiž takzvaná Harrachovská cesta, nejstarší turistická stezka v Krkonoších! V létě vede až k Labské boudě, v zimních měsících končí u říčky Pudlava. Celková délka? Téměř devět kilometrů. 

V samotném Špindlu, jak se městu často důvěrně říká, najdete i další místa, kde se Homolkovi zdržovali – třeba místní poštu, filmovou ozdravovnu, nebo lanovku na Pláň. Natáčelo se i v místním Ski areálu Svatý Petr. 

Hurá do hor!

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace