Praha

Café Imperial

Natočené filmy

Iluzionista

Region
Hlavní město Praha

Praha

Café Imperial

Secesní mozaika Jana Beneše i vnější výzdoba budovy ve stylu Art Deco jsou poznávacím znamením jedné z luxusních pražských restaurací – Café Imperial. Host se díky její atmosféře snadno přenese do časů první republiky, k tradici dobrého jídla a pití.

Když se úspěšný mladý iluzionista Eisenheim na snídani připojí ke svému impresáriovi, jeho budoucnost se zdá být na první pohled oslnivá stejně jako luxusní interiér pražského Café Imperial. Zdejší prostředí září jako úsměv jeho „manažera“, který už pomalu slyší v kase cinkat peníze za vyprodané kouzelnické představení.

Snad jen trochu zachmuřený výraz kouzelníka a jeho nechuť k jídlu dávají tušit komplikace, které ho ve filmu čekají. Toho si ale Josef Fischer nevšímá. Není totiž nic báječnějšího, než si u dobré kávy a dvou kousků štrůdlu číst nadšené recenze na svého svěřence a snít o velké budoucnosti.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace