Český ráj

Podsemín

Region
Český ráj

Český ráj

Podsemín

Cesta na nákup ještě nikdy nebyla zábavnější. Skála. Tady další. A tady! Když pojedete touto zkratkou s tátou horolezcem, cesta se vám zaručeně protáhne. Nebo ne? Táta o ničem takovém nechce ani slyšet. Asi jsou s mámou domluvení.

Malý Vašek jen tak tak udrží ruce na řídítkách, když chce Lubošovi ukázat všechna ta skaliska, která cestou do obchodu míjejí. Pro kluka, který skály zatím znal jen z vyprávění, je tato cesta jako návštěva cukrárny. Kousek dál za Podsemínským mlýnem, přesně na rozhraní Libereckého a Královehradeckého kraje, přejedou kamenný most přes Žehrovku, postavený z okolních pískovců.

Chlapi z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny tudy na kolech jen prosvištěli. Vy si můžete zvolna vykračovat a je jen na vás, zda budete víc pozornosti věnovat skalám, rybníku či mlýnu.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace