Praha

Střelecký ostrov

Natočené filmy

Amadeus

Region
Hlavní město Praha

Praha

Střelecký ostrov

Máte chuť si užít kapku bohémského života? Udělejte to jako Mozart a zajděte na „Střelák“. Na nejslavnějším pražském ostrově se něco děje téměř každý týden. A i kdyby ne, výhled na Karlův most a Kampu, které se odrážejí ve vlnách Vltavy, stojí za to.

Když se chtěl Mozart odreagovat, musel se spokojit s jedním divadelním spolkem v malé dřevěné chatce. Dneska už tam sice nestojí, ale na vás čeká na Střeleckém ostrově mnohem větší výběr. Po celý rok sem můžete chodit na nejrůznější akce. Snad žádný významnější hudební festival se bez pódia na ostrově neobejde. Přes léto se tu můžete pohodlně uvelebit na fatboyi a sledovat film v letním kině. Tady jste v srdci města a v přírodě zároveň. Zapomeňte na chvíli na shon velkoměsta. Udělejte si výjimku z každodennosti a zaposlouchejte se do rytmu místa mezi dvěma břehy Prahy.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace