Liberec

Nad Dálnicí ul.

Natočené filmy

Pyšná princezna

Region
Českolipsko a Jizerské hory

Liberec

Nad Dálnicí ul.

Miroslav a Krasomila vycházejí z aleje a potkají volně pasoucí se srnky. Že to vypadá jako scéna z pohádky? Však také pochází z Pyšné princezny. Nyní byste sem zvířata nejspíš nedostali, rušil by je hluk z blízké autostrády.

I Půlnoční království má svá světlá místa. Patří k nim toto stromořadí, kterým před zbrojnoši prchají hlavní hrdinové. Císařskou alej tvoří povětšinou javory, vysázené na oslavu jubilea habsburského monarchy Františka Josefa I. u příležitosti výročí 60 let jeho vlády.

Zatímco pohádková dvojice míří za poctivou prací, vás čeká dostatek možností k rekreaci. Na druhé straně dálnice vyrostl běžecký areál Vesec, který vznikl pro MS v klasickém lyžování, ale nebojte se přijet i na jaře či v létě. Areál je v provozu celoročně, jen milovníky bílé stopy vystřídají cyklisté, jezdící po asfaltových cestičkách.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace