Zaječí

Farma

Natočené filmy

Bobule

Region
Jižní Morava

Zaječí

Farma

Až budete brát do zaječích, můžete přijet přímo do Zaječí. Dvojice podvodníčků z Prahy si jako svou skrýš vybrala vinařství u této obce. Vesnice se pyšní nejen příznačným názvem, ale také řádně podmanivým okolím a přírodou.

Schovat se můžete přímo v jedné z vináren, třeba v té, kam dorazila trojice hrdinů filmu Bobule. I když přesnější by bylo říct, že sem byli přitaženi. Traktorem. Staré červené auto totiž vydrží jen omezený počet nehod za jeden den, ale nebojte se, o auto bude postaráno. Slouží tu automechanik Pepa a zrovna na tuhle značku je machr.

Pokud vám vinice ke štěstí nestačí, můžete zkusit ulovit nahodit udičku do rybníku Štěrkáč. Anebo vyrazte na nedalekou vyvýšeninu Kalvárie. Na vršku najdete kromě kapličky také rozhlednu Dalibor, ze které spatříte všechny krásy okolí.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace