Praha

Rašínovo nábřeží – Náplavka

Natočené filmy

Samotáři

Region
Hlavní město Praha

Praha

Rašínovo nábřeží – Náplavka

Že vás pod mostem nemůže čekat nic než zmoklá myš nebo párek labutí? Omyl! Na náplavce pod pražským Jiráskovým mostem se kouzelných filmových scén odehrálo až až.

Hulič Jakub, jeden z hlavních hrdinů filmu Samotáři, tady prožil romantické chvíle se svou novou přítelkyní, a dokonce proběhl i první polibek. Skoro škoda, že si později uvědomil, že už vlastně jednu holku má. Nebo tedy kluci z kapely mu to řekli.

Někde tady hluboko ve Vltavě má své sídlo vodník, kterého zde v jednom z dílů známého seriálu navštívila Arabela. Kouzlo těchto míst je k dispozici všem! Jen raději nechoďte moc blízko ke břehu. Vodník si velice dobře rozmýšlí, která z jeho návštěv se vrátí zpět na břeh. Návštěvníci Bajkazylu – alternativní hospody a opravny kol, by mohli vyprávět.

Doporučujeme návštěvu naplánovat na sobotní dopoledne, to se o několik oblouků dál odehrávají farmářské trhy. Již od roku 2010 jsou součástí občerstveného pražského genia loci.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace