Praha

Kostnické nám.

Natočené filmy

Spalovač mrtvol

Region
Hlavní město Praha

Praha

Kostnické nám.

Kdo nikdy nebyl na pražském Žižkově, jako by nebyl. Atmosféra je tu nasáklá studentským životem a uměním. V žádné jiné čtvrti v Praze nenajdete takovou koncentraci nejrůznějších klubů, kaváren a barů. Nákladové nádraží, kino Aero (třeba bude na programu zrovna Spalovač mrtvol), Parukářka, Riegrovy sady, Vítkov. Neznáte? To byste ale měli.

Tady si vybere každý. Do centra je to, co by kamenem dohodil, a přece je to svět sám pro sebe. Z kopce a do kopce se vine spletitá změť uliček. Opravené i oprýskané secesní domy jsou úplně všude. Přesně ty krásné činžáky s pokoji s neskutečně vysokými stropy.

V jednom z nich bydlel i Spalovač mrtvol se svou rodinou. Až se tam vydáte, zajděte na Kostnické náměstí. Je to ten rohový dům s kovovou plastikou tváře. Tady vysvětloval pan Kopfrkingl svému synovi význam němčiny pro budoucnost. Kolemjdoucí neměli ani tušení, co se chystá. Rozhlédněte se. Kdo ví, co se těm druhým honí v hlavě.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace