Praha

Zítkovy sady

Natočené filmy

Bobule

Region
Hlavní město Praha

Praha

Zítkovy sady

Filmoví podvodníčci Honza a Jirka vymýšlí další plán. Z nevinného předání vína v parlamentu se totiž vyvine další levárna, dovolená v Argentině. Stačí odfaxovat žádost o letenku na správném hlavičkovém papíru.

Inspiraci našli scenáristé filmu Bobule ve skutečném případu mystifikátora a podvodníka Lukáše Kohouta. Ten jako falešný asistent poslance procestoval celý svět. Honza s Jirkou však na výlet do Jižní Ameriky pošlou dědečka a sami si raději užijí pobyt na jihu Moravy.

Ve skutečnosti sedí v této scéně oba na schodech zády k budově, kde o pár chvil dříve potkával Honza politiky. A navíc nejde o parlament, ale o Ministerstvo zdravotnictví. Mnohem zajímavější je prostor před Zítkovými sady. Podél Rašínova nábřeží lemuje řeku náplavka, která za hezkého počasí ožívá rušným životem a různými koncerty.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace