Špindlerův Mlýn

Villa Hubertus

Natočené filmy

Vrchní, prchni!

Region
Krkonoše a Podkrkonoší

Špindlerův Mlýn

Villa Hubertus

Villa Hubertus je rodinný hotýlek přímo v centru Špindlerova Mlýna. Jeho hostinská historie sahá až do roku 1849 a je chválen a vyhledáván dodnes. V roce 1980 si ho pro zimní dovolenou vybral falešný vrchní Vrána ve filmu Vrchní, prchni.

Je možné, že si jej Dalibor Vrána vytipoval kvůli strategické pozici v centru města. Měl to tak do všech okolních restauračních zařízení stejně blízko na své kasírovací výpravy. Byl skutečným mistrem svého řemesla a neváhal se chopit každé příležitosti. Ještě těsně před odjezdem se mu na parkovišti před hotelem podařilo zkasírovat celý lyžařský zájezd. Na stejném parkovišti přišla na svět i jeho falešná identita inženýra Králíka. Klidně můžete použít podobnou taktiku, když potkáte někoho nežádoucího, ale ať navštívíte tento nebo jiný hotel, útratu plaťte raději přímo na recepci.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace