Vystrkov

Natočené filmy

Sedmero krkavců

Region
Jižní Čechy

Vystrkov

Řeka se žene říčním korytem, které ukrývá široké lesní údolí. Voda pění přes obrovské balvany a trsy trávy se vlní v rytmu proudu. Možná tu zahlédnete i Bohdanku, jak holýma rukama trhá kopřivy, aby z nich utkala látku na košile svým bratrům.

Přírodní památka Vystrkov, řeka Lomnice a modře značená Alšova cesta, která vede podél jejího břehu, jsou jako stvořené k meditativním procházkám. Tady se můžete zamýšlet nad tím, co všechno obnáší obětovat se nezištně pro druhé nebo snášet všechny možné ústrky, aby mohla být napravena křivda, kterou spáchal někdo jiný.

Magickou krajinu najdete, když půjdete po modré z Karlova do Ostrovce. Řeka se tu chvílemi žene jako o život a hned o kousek dál zas vytváří romantická zátiší s klidnými tůněmi. Filmová Bohdanka tu sice sklízela kopřivy, ve skutečnosti tady objevíte mnoho chráněných druhů rostlin.

Filtr

Mapa míst

Filtrujte a ovládejte zobrazení filmových míst, výletů a dalších zajímavostí v mapě.

Zavřít filtr

Prohlížejte místa natáčení vybraných filmů. Web jich obsahuje víc jak 300 ze všech koutů Česka. V detailu filmového místa objevíte fotografie z filmu, současné fotografie a úryvky z filmu natočené na daném místě.

Ostatní lokace